Rodzic – Dziecko – Nauczyciel

Grudniowe spotkanie przebiegło pod tematem „Zimowy pejzaż”. Zajęcia odbyły się w małym składzie, ponieważ przedszkole nawiedziła choroba, ale i tak wszyscy zostaliśmy po godzinach, bo zabawy i śmiechu nie było końca…

Naszą wspólną pracę zaczęliśmy od tworzenia kartek świątecznych. Prowadzące, P. Anetka i P. Justynka podały swoje propozycje, pomysły, a Mamy wraz z pociechami tworzyły. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Każdy mógł wykazać się kreatywnością, perfekcyjnością, dbałością o najmniejszy szczegół.

 pf_1484159178 pf_1484158740

Poza kolorowymi kartkami na zajęciach powstały też wieńce świąteczne, którymi dzieci mogły udekorować swój dom.

pf_1484159539

Na zakończenie prowadzące zostawiły temat zajęć: zimowy eko-pejzaż. Na stołach było wszystko: serwetki, styropian, papier, gazety, włóczki, waciki kosmetyczne, ścinki, wata…
Dzieci wylosowały swoją część obrazu i od razu zarzucały Mamy pomysłami jak będzie ozdabiany ich element. Mamy natomiast musiały główkować jak spełnić oczekiwania pociech.  Jak wyszedł pejzaż mogliśmy podziwiać w korytarzu przedszkola, a kto nie widział prezentujemy teraz wspólny końcowy efekt:

20161216_171832

Już w styczniu zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu zajęć Rodzic – Dziecko – Nauczyciel. Tym razem połączymy literaturę dla dzieci
z kreatywnością, odrobiną poczucia humoru.
Pani Justynka z Panią Anetką już nie mogą się doczekać, a lista powoli się zapełnia…
Zapraszamy do zapisów na tablicy ogłoszeń w przedszkolu!