Kadra

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w zakresie edukacji przedszkolnej. Młody, prężny i dynamiczny zespół pracuje, aby dzieci miały zapewnioną profesjonalną opiekę.
Nasza placówka ma charakter specjalny – sprawujemy opiekę również nad dziećmi niepełnosprawnymi.
Wartości, które wyznajemy to:
– Bezpieczeństwo dzieci
– Zdobywanie przez dzieci nowych umiejętności
– Zrównoważony rozwój – fizyczny i umysłowy


Poniżej przedstawiamy nasz personel:
mgr Krzemińska – Woźniak Izabela, mgr Złoto Maria- Terapeuta Integracji Sensorycznej
mgr Dziadecka Agnieszka – nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta ręki
mgr Hajnisz Natalia – nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Kobiela Daria – nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog
mgr Kowalska Magdalena – nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog, terapeuta ręki
mgr Kuś -Szczyrba Aneta – nauczyciel wychowania przedszkolnego, neurologopeda, terapeuta ręki
mgr Szklorz Agnieszka – nauczyciel wychowania przedszkolnego, -mgr Dorčak Justyna – nauczyciel wychowania przedszkolnego
mgr Wróbel Beata- nauczyciel wychowania przedszkolnego, katecheta
mgr Czadankiewicz Maria – nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog
mgr Anna Tyrlik –   psycholog
mgr Hanzlik Anna – surdopedagog
mgr Peroutka Gabriela – neurologopeda
mgr Sprownik Witold – tyflopedagog
lic. Wojtyna Anna – nauczyciel języka angielskiego metodą
Musical Babies
Janota Aneta, Matuszek Anna – pomoc kuchenna
Ewa Hanus – woźna


Ponadto zatrudniamy najlepszych nauczycieli w ramach:
– rytmiki- mgr Marta Śliż
– gimnastyki korekcyjnej – lic. Aneta Żurek

Uprawnienia do prowadzenia zajęć Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne posiadają:
A. Kuś – Szczyrba, D. Kobiela, M. Kowalska, N. Hajnisz, A. Dziadecka

                                         Serdecznie zapraszamy!Strumien_2014__52_b
mgr Izabela Krzemińska-Woźniak
Dyrektor Placówek Oświatowych „TOTU”
Dyrektor ds. pedagogicznych Przedszkola Twórczego „To Tu”
Terapeuta Integracji Sensorycznej

Studia magisterskie z edukacji wczesnoszkolnej ukończyła w Filii Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie przez 11 lat pracowała jako nauczyciel akademicki na kierunku Pedagogika. Stworzyła w 2008 roku Studio Zabawy i Twórczego Rozwoju „To Tu, by móc zrealizować swoje pedagogiczne ideały, marzenia i pasje. Obecnie kieruje Niepublicznym Przedszkolem Twórczym i Centrum Edukacyjnym „To Tu”. Szczęśliwa mama nastoletniej Antoniny, entuzjastka noszenia dzieci w chuście, wszystkiego, co nowe
i innowacyjne w pedagogice i nie tylko. Zawsze uśmiechnięta, otwarta na ludzi i świat. Odważnie zmierza przed siebie, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ciągle coś robi, czegoś się uczy i szuka nowych wyzwań. Uwielbia zakupy i remonty :). Motto życiowe: „Nowy dzień-nowe możliwości!”

mgr Aneta Kuś – Szczyrba
Dyrektor zarządzający
Wychowawca grupy „Żabki”

Neurologopeda, terapeuta ręki

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności edukacja filozoficzno – społeczna oraz zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Ukończyła studia podyplomowe z Logopedii z komunikacją alternatywną na Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku – Białej oraz na Akademii WSB w Cieszynie studia podyplomowe z neurologopedii. Jako logopeda wspiera rozwój mowy  przedszkolaków. Praca z dziećmi jest dla niej wyzwaniem, które codziennie daje nowe doświadczenia. Uważa, że dzieci pomimo wszystko uwielbiają reguły i zasady. Wpajane od małego zaprocentują jako pewne wartości w dorosłym życiu. Miłośniczka szeroko pojętego tworzenia, preferuje wszystko, co hand- made, założycielka bloga BellAnecia. Lubi przemierzać górskie szlaki i zapach konwalii.

D.M.
mgr Daria Kobiela
Wychowawca grupy „Żabki”

Oligofrenopedagog – obecnie mama na urlopie macierzyńskim

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na kierunku historia oraz psychologia w zarządzaniu. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim z pedagogiki specjalnej wraz z oligofrenopedagogiką oraz edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego. Aktywistka z głową pełną pomysłów na kolejne inwestycje w siebie i swoją edukację. Wychodząca poza ramy nauczycielka historii w Gimnazjum oraz zapalona oligofrenopedagog. Od jakiegoś czasu kolekcjonerka wszystkiego co można wykorzystać w pracy indywidualnej z dzieckiem. Swoje własnoręcznie wykonane pomoce dydaktyczne dumnie prezentuje w galerii facebookowej „Oligogifts”. Zaczytana we wszystkim co dotyka tematyki integracji sensorycznej. Stająca na głowie by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców – dzieci. Prywatnie mama słodkiej Jagódki, fanka dobrej, bo polskiej muzyki, zakochana w Krakowie uparta perfekcjonistka.

 

mgr Agnieszka Dziadecka
Wychowawca grupy „Żabki”
terapeuta ręki

 

 

 


mgr Magdalena Kowalska
Wychowawca grupy „Ślimaczki”
oligofrenopedagog, terapeuta ręki

Ukończyła studia pedagogiczne Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie, a także studia z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka oraz Pedagogikę Specjalną w zakresie Oligofrenopedagogiki.
W pracy z dziećmi wykorzystuje metodę Ruchu Rozwijającego
W. Sherborne oraz ćwiczenia Gimnastyki Mózgu. Jest instruktorem masażu Shantala – masażu niemowląt, małych dzieci oraz masażu Special Care.

 

 

mgr Szklorz Agnieszka
nauczyciel wychowania przedszkolnego

 


Zebrzydowice_2014__47_1
mgr Natalia Hajnisz
Wychowawca grupy „Ślimaczki”

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie o specjalności pedagogika opiekuńczo – wychowawcza. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Przyjaźnie nastawiona do ludzi, cierpliwa i pogodna. Praca z dziećmi jest dla niej wyzwaniem. Wieczna optymistka, kocha muzykę, kino, długie spacery i szum morza. Prywatnie matka Dawidka i Tymka.

 

mgr Beata Wróbel
nauczyciel wychowania przedszkolnego – obecnie mama na urlopie macierzyńskim,
katecheta

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie na kierunku Pedagogika o specjalności Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz Teologię w Instytucie Teologicznym im. św. Jana Kantego w Bielsku-Białej. Swój warsztat pracy ciągle wzbogaca uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach, a poznaną wiedzę i umiejętności stosuje w pracy w przedszkolu. Jest osobą otwartą, pogodną, która angażuje się całym sobą w swoją pracę. Praca z dziećmi sprawia jej ogromną przyjemność, daje wiele radości. Pracowała jako wychowawca w „ToTu w Strumieniu”, a obecnie zasila szeregi kadry z Zebrzydowic. Poza pracą w „ToTu” pracuje jako katecheta w innych placówkach. W wolnym czasie lubi eksperymentować w kuchni, a także aktywnie spędzać czas na górskich szlakach.

 

Zebrzydowice_2014__43
mgr Justyna Dorčak
nauczyciel wychowania przedszkolnego – obecnie mama na urlopie wychowawczym

Ukończyła studia pedagogiczne z zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Szczęśliwa mama dwójki dzieci. U dzieci uwielbia ich szczerość oraz ciekawość. Uważa, że najwspanialszą nagrodą w pracy z dziećmi jest słyszeć ich śmiech. Sympatyczna, uśmiechnięta i zawsze optymistycznie patrząca na świat. Wolny czas uwielbia spędzać jeżdżąc na rowerze  i zajadając lody czekoladowe. Mam dwóch rezolutnych dziewczynek.

Strumien_2014__05_x
mgr Maria Czadankiewicz
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Oligofrenopedagog – obecnie mama na urlopie macierzyńskim

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie o specjalnościach pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
Jak przystało na prawdziwą góralkę jest konsekwentna i pełna zapału w swoim działaniu. Niestrudzony zdobywca górskich szczytów. Góry pozwalają jej się wyciszyć, przełamywać słabości oraz naładować akumulatory pozytywną energią. Miłośniczka książek – czyta wszystko, co jest warte zainteresowania. Swoje pasje przenosi na grunt zawodowy. Stara się przekazywać wartości za pomocą świata baśni i bajek. Praca z dziećmi daje jej ogromną radość i satysfakcję. Jest zwolennikiem indywidualnego podejścia do dziecka, dąży do tego, by każdy przedszkolak mógł rozwijać ciekawość świata oraz odkrywać własne możliwości. Obecnie szczęśliwa mama małego Wiktorka.A.J.
Aneta Janota

Pomoc kuchenna – obecnie  mama na urlopie macierzyńskim

Absolwentka Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych w Cieszynie na profilu – kucharz. Jej praca w placówce w Zebrzydowicach polega na tym żeby dbać o pełne i zadowolone brzuszki naszych przedszkolaków oraz o czystość podczas zajęć. Jej pasją jest gotowanie oraz tworzenie nowych, smacznych potraw. W pracy bardzo chętnie pomaga w opiece nad dziećmi, a po pracy aktywnie spędza wolny czas podróżując i zwiedzając ciekawe miejsca na motorze.


Zebrzydowice_2014__40
lic. Anna Wojtyna

Nauczyciel języka angielskiego

Ukończyła Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych w Cieszynie ze stopniem licencjata-specjalność anglistyka. Doświadczenie zawodowe zdobyła ucząc języka angielskiego w przedszkolach powiatu cieszyńskiego. Praca z dziećmi daje jej wiele satysfakcji oraz motywuje do poszukiwania twórczych metod pracy. Uważa, że naukę języka należy rozpoczynać już wieku przedszkolnym,
a najlepsze efekty uzyskuje się ucząc przez zabawę, wykorzystując piosenki, rymowanki, gry słowne. Prywatnie jest mamą Kubusia
i Amelki. W wolnym czasie aktywnie wypoczywa z całą rodziną jeżdżąc na rowerach, chodząc na basen, a zimą szusuje na nartach.


 

motylki-150x150
mgr Anna Hanzlik
Surdopedagog

Studia licencjackie i magisterskie z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej ukończyła na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie kontynuuje swoją edukację na studiach drugiego stopnia na kierunku pedagogika o specjalności Wychowanie Przedszkolne z Wczesnym Wspomaganiem Rozwoju Dziecka oraz na studiach podyplomowych z pedagogiki specjalnej w zakresie surdopedagogiki.


mgr Marta Śliż
Nauczyciel rytmiki

Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Cieszynie oraz jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Edukacji Artystycznej w zakresie sztuki muzycznej. Swoją muzyczną pasją chce zarażać dzieci już od najmłodszych lat, wprowadzając je w świat muzyki klasycznej i filmowej. W czasie wolnym zarządza grupą ogniową, gra na syntezatorach w dwóch zespołach i recenzuje muzykę z gier.

 

lic. Żurek Aneta
fizjoterapeuta

 Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz